sobota, 1. december 2012

ZAKLJUČEK LETA 2012

Kot ste že bili obveščeni, pripravljamo zaključek leta 2012. Da bi lažje organizirali prijetno druženje


vas prosim, da sporočite ali se zaključka mislite udeležiti.



ZAKLJUČEK LETA BO 19. DECEMBRA 2012 OB 17.00 URI.



PROSIM, DA SVOJO UDELEŽBO SPOROČITE NA ELEKTRONSKI NASLOV radioklub.s59dsc@gmail.com

do 05. 12. 2012



Torej se vidimo na prijetnem druženju.





LP! 73! S51JY Andrej Jevšnik



torek, 17. julij 2012

Sprememba naziva radiokluba

Spoštovani člani radiokluba S59DSC!

Ker smo sprejeli na občnem zboru sklep o preimenovanju radioklba smo z odločbo Upravne enote Šentjur z dne 05. 07. 2012 tako postali Radioklub S59DSC "ETRA" Šentjur. Naslov radiokluba je še vedno na Mestni trg 2. Klubski prostori pa so v ul. skladateljev Ipavcev 30. Prav tako so nastale spremembe v e-mailu, ki je sedaj radioklub.s59dsc@gmail.com. Spletna stran pa je http://s59dsc-s51og.blogspot.com/. Telefona v klubskih prostorih ni več.

Še vedno pa so klubski dnevi vsako sredo od 18.00 do 20.00 ure  VABLJENI.

                                                                                        Predsednik RK:
                                                                                        Andrej Jevsnik S51JY

Spremljevalci