Kot ste že bili obveščeni, pripravljamo zaključek leta 2012. Da bi lažje organizirali prijetno druženje
vas prosim, da sporočite ali se zaključka mislite udeležiti.
ZAKLJUČEK LETA BO 19. DECEMBRA 2012 OB 17.00 URI.
PROSIM, DA SVOJO UDELEŽBO SPOROČITE NA ELEKTRONSKI NASLOV radioklub.s59dsc@gmail.com
do 05. 12. 2012
Torej se vidimo na prijetnem druženju.
LP! 73! S51JY Andrej Jevšnik
sobota, 1. december 2012
Naročite se na:
Objave (Atom)