sobota, 1. december 2012

ZAKLJUČEK LETA 2012

Kot ste že bili obveščeni, pripravljamo zaključek leta 2012. Da bi lažje organizirali prijetno druženje


vas prosim, da sporočite ali se zaključka mislite udeležiti.



ZAKLJUČEK LETA BO 19. DECEMBRA 2012 OB 17.00 URI.



PROSIM, DA SVOJO UDELEŽBO SPOROČITE NA ELEKTRONSKI NASLOV radioklub.s59dsc@gmail.com

do 05. 12. 2012



Torej se vidimo na prijetnem druženju.





LP! 73! S51JY Andrej Jevšnik



Ni komentarjev:

Objavite komentar

Spremljevalci