Z
A P I S N I K
Prve redne seje upravnega in nadzornega odbora radiokluba
S59DSC, ki je bila 06. 02. 2013 ob 18.00 uri v klubskih prostorih.
PRISOTNI; Andrej
Jevšnik-S51JY (UO), Alojz Jošt-S56BJD (UO), Martin Lampret-S56LMR (UO) in Anton
Rataj-S51OG (UO)
ODSOTNI; Rado Pohajač-S56BWZ (UO), Marjan Sedminek-S56LMX
(NO), Nevenka Gračner-S55GN (NO) in Tomaž Horvat-S51HT (NO)
Predsednik je vse prisotne lepo pozdravil in predlagal naslednji dnevni
red:
DNEVNI RED:
- Poslovanje v letu 2012 in poroćilo za 2012
- Priprava programa za 2013
- Pobude in predlogi
- Razno
Ker ni bilo dodatnih predlogov ali pripomb je bil dnevni
red soglasno sprejet.
Točka 1.,
Finančno poslovaje v letu 2012 je podal S51OG. V letu
2012 smo poslovali normalno v okviru finačnih zmožnostih. Prihodkov je bilo
1.800,77 €, odhodkov je bilo 1.519,09 €, ostanek sredstev je 281,68 €.
Po kratki razpravi je bil sprejet sklep št. 01
Soglasno se potrdi finančno poslovanje radiokluba za leto
2012.
Finančno poročilo za 2012 in poročilo o
izvajanju programa za leto 2012 se pošlje občini Šentjur.
Zaključna poročila pa bo izdelala davčna hiša ATECONIA
enota Šentjur.
Točka 2.
Program dela za leto 2013 naj se oblikuje tako, da se
zajame vsa dejavnost radiokluba in se ga finančno ovrednoti. Med razpravo je
bilo povdarjeno, da bo potrebno narediti več pri pridobivanju sredstev tako na
občni kot pri sponzorjih in donatorjih.
Po razpravi je bil sprejet sklep št. 02.
S51OG pripravi osnutek programa z finančno konstrukcijo.
Program se pošlje vsem članom in se jih pozove k dopolnitvi.
Točka 3.
- Podana je bila pobuda, da se muzejska zbirka uredi in
omogoči ogled.
- Poda da se stari radioamaterski eksponati postavijo na
ogled v firmi ETRA (domača izdelava)
- Priprava za predstavitvi društev občine Šentjur na
sejmu v mesecu aprilu 2013.
Točka 3.
Pri tej točki ni bilo razprave..
Seja zaključena ob 18.30 uri.
Zapisnik sestavil:
Anton Rataj S51OG
Ni komentarjev:
Objavite komentar